INNE USŁUGI LAKIEROWANIA
i USŁUGI MOTORYZACYJNE

tel. 515 066 923 (24h)
tel. kom. 501 110 013
tel. 22 822 19 38


ikonka - usługi motoryzacyjne
DODATKOWE USŁUGI MOTORYZACYJNE

Lakierowanie metodą „SPOT” - usługa w kilka godzin.

Rysy, otarcia lub inne drobne uszkodzenia lakieru można usunąć unikając kosztownego lakierowania całego uszkodzonego elementu. Rozwiązaniem są naprawy SMART, a dokładnie metoda miejscowego lakierowania tj. „lakierowanie SPOT”. Metoda ta idealnie nadaje się do usuwania skutków szkód parkingowych lub niewielkich otarć samochodu, które najczęściej dotyczą zderzaków, drzwi i błotników. Metodą lakierowania SPOT usuwamy również uszkodzenia lakierowanych listw bocznych, obudów lusterek, naprawiamy obite ranty drzwi lub zarysowane felgi aluminiowe.

lakierowanie spot - efekty

Wymiana szyb.

Montujemy szyby do wszystkich samochodów osobowych i dostawczych. Kleje poliuretanowe oraz preparaty chemiczne stosowane do wymiany szyb są najwyższej jakości. Przy wymianie dużą uwagę przykładamy do starannego, dokładnego zabezpieczenia antykorozyjnego.

uszkodzenie szyby samochodowej
wymiana szyby samochodowej

Naprawa plastikowych części samochodowych, motocyklowych i do aut ciężarowych.

• naprawa zderzaków i spojlerów (spawanie/klejenie zderzaków),
• naprawa obudowy lusterka,
• naprawa lamp i reflektorów,
• naprawa atrap,
• naprawa owiewek motocyklowych.

Polerowanie lakieru, polerowanie nadwozia.

Usługa przeznaczona dla aut ze średnio i mocno zniszczonym lakierem. Efektem polerowania nadwozia są: likwidacja rys i zmatowień powstałych podczas niewłaściwego mycia auta, przywrócenie głębi koloru oraz blasku lakieru. Zaletą usługi jest to, że przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym znacząco poprawiamy wygląd, a co za tym idzie wartość auta. Podczas tego procesu nie ma obawy o osłabienie lakieru, gdyż używamy tylko markowych past polerskich oraz najnowocześniejszych maszyn, które pozwalają na uzyskanie żądanego efektu przy minimalnym ubytku grubości lakieru.

Zabezpieczenie podwozia przed korozją

Zabezpieczenie antykorozyjne samochodu to jeden z najskuteczniejszych sposobów, aby przedłużyć jego żywotność. Po kilku latach problemy z korozją mogą pojawić się nie tylko w aucie używanym, ale nawet w nowym markowym modelu.
Nasz serwis oferuje zabezpieczenie antykorozyjne podwozia oraz nadkoli.
Preparat nakładany jest ciśnieniowo na wszystkie elementy płyty podłogowej. Neutralizuje ogniska korozji i uniemożliwia ich ponowny rozwój. Po kilku godzinach preparat wysycha, tworząc twardą, plastyczną i niezmywalną warstwę antykorozyjną.

Polerowanie reflektorów samochodowych

Jeżeli masz w aucie (lub motocyklu) zmatowiałe reflektory, które w dodatku słabo oświetlają drogę nie ryzykuj zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego przez Policję. Zapraszamy do naszego serwisu na profesjonalną trzy etapową usługę polerowania.

Cały proces polerowania reflektorów lub lamp dzielimy na trzy etapy.
Pierwszy etap to wstępne czyszczenie i równanie powierzchni. Czynność wykonywana jest ręcznie przy użyciu różnej grubości papieru ściernego – wodnego. Ten etap jest czasochłonny, ponieważ od jego dokładności zależy efekt końcowy całej operacji.
Kolejnym etapem jest mechaniczne polerowanie przy użyciu polerki mechanicznej oraz past ściernych, najpierw gruboziarnistej następnie delikatniejszej pasty lekko ściernej, która nadaje lampie właściwy połysk.
Ostatnim etapem jest zabezpieczenie lampy przed ponownym zmatowieniem. W tym celu na lampę nanoszona jest warstwa ochronna z filtrem UV. Jest to kolejny etap wykonywany ręcznie, trwający kilka minut.
Po zabiegu lampa wygląda jak nowa.

Lakierowanie nietypowych przedmiotów.

Nasza firma podejmuje nietypowe zlecania lakierowania przedmiotów metalowych, z włókien szklanych lub plastiku:

• meble - lakierowanie / malowanie mebli
    w tym duże gabaryty jak np. obudowa fortepianu Whaletone
• wanny - lakierowanie / malowanie wanien
• osłony - lakierowanie / malowanie róznych osłon, itp.

lakierowanie spot - efekty

Lakierowanie motocykli.

Oferujemy lakierowanie motocykli i skuterów. Wszystkie prace wykonywane są na wysokiej jakości materiałach i lakierach. Jeżeli miałeś ślizg, masz do spawania i polakierowania owiewkę czy ramę lub do spolerowania rysy na reflektorze - zapraszamy. Masz problem, chcesz coś poprawić, zmienić lub masz ciekawą lecz trudną wizję kolorystyki swojego motocykla - zadzwoń.

Zapraszamy do współpracy  firma Auto Matusik
Warszawa Ursus, ul. Nowotyska 10